Filtruj

Praca Glazurnik - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Glazurnik - stała współpraca

FIRMA BUDOWLANAFIRMA BUDOWLANA
Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:* Przygotowanie powierzchni do układania płytek (gruntowanie, wyrównywanie).* Układanie płytek według projektu technicznego.* Wykonywanie fugowania, docinanie płytek.* Kontrola jakości wykonanych prac.* Przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.Wymagania:* Minimum 2 lata doświad...

16.08.202416.08.2024

Plytkarz z doswiadczeniem

DANIEL.PRZYBYSZ1998DANIEL.PRZYBYSZ1998

Szukam glazurnika, stawka 40-45zł na godzinę. Zapraszam do kontaktu telefonicznego....

13.02.202413.02.2024
od 6500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

pracownik budowlany, hydraulik, glazurnik, murarz, tynkarz

PIOTBUDPIOTBUD
Kłodawa

Poszukujemy pracowników w następujących specjalnościach malarzy, tynkarzy, dekarzy, glazurników, elektryków, hydraulików. Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji. Praca na terenie Kłodawy oraz całej Polski. Warunki pracy do uzgodnienia.Więcej informacji udzielę pod nr ...

06.08.202406.08.2024