Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Kietrz

1-3 z 3 ofert pracy

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

PAWEŁPAWEŁ
Kietrz

Firma KHT-GROUP zajmująca się produkcją buforów, zasobników, zbiorników i innych elementów techniki grzewczej poszukuje osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Stanowisko obejmuje księgowy oraz logistyczny(import/eksport) zakres obowiązków. Wymagania: Preferowane wykształcenie kierunkowe dyspozyc...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownika do przyjmowania i rozładunku towarów

INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Kietrz

Firma Instore Solutions Services Polska Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracownika do przyjmowania i rozład...

01.03.202401.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

GŁÓWNY KSIĘGOWY

RACIBORSKIE CENTRUM REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHRACIBORSKIE CENTRUM REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Racibórz

Zakres obowiązków: Osoba spełnia jeden z poniższych warunków: 1) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości, 2) ukońc...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0253 s