Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Lębork

1-3 z 3 ofert pracy

Księgowa / Specjalista ds. rachunkowości

MARTA.SZOSTAKMARTA.SZOSTAK
Lębork

Zakres obowiązków: - księgowanie i dekretowanie dokumentów w systemie, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych, - rozliczanie delegacji pracowników, - uzgadnianie i potwierdzanie rozrachunków z kontrahentami, - prowadzenie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, m.in. z bankami, Urzędem S...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GŁÓWNA KSIĘGOWA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Obliwice

Numer oferty: StPr/24/0436Obowiązki:pełna księgowośćWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), ekonomiczneZawód:Główny księgowyMiejsce pracy: Aleja Topolowa 1, 84-351 Obliwice, powiat: lęborski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumen...

15.05.202415.05.2024

nowa oferta
BNA POLSKA SP. Z O.O.BNA POLSKA SP. Z O.O.
Obliwice

Zakres obowiązków: pełna księgowość Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Główny księgowy...