Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Nisko

Praca w branży dekarskiej: Możliwość rozwoju nawet bez doświadczenia!

HML SP. Z O.O.HML SP. Z O.O.
Nisko

POSZUKUJEMY OSÓB CHCĄCYCH ROZWIJAĆ SIĘ W DEKARSTWIE NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA – RÓWNIEŻ BEZ DOŚWIADCZENIA Praca za granicą – głównie w Holandii, a także w Niemczech, Belgii. Forma współpracy: Umowa zlecenie lub B2B OFERUJEMY: • Możliwość rozwoju, awansu i podwyżek nawet po paru tygodniach...

03.07.202403.07.2024
od 14000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

GŁÓWNY KSIĘGOWY

nowa oferta
ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY WODEX SP. Z O.O.ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY WODEX SP. Z O.O.
Stalowa Wola

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polityką rachunkowości oraz obowiązującymi przepisami. Nadzór i zarządzanie działem finansowo-księgowym. Kontrola prawidłowości operacji finansowo-ksiegowych i obrotu pieniężnego. Przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań. Sporządza...

25.07.202425.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0531Obowiązki:Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polityką rachunkowości oraz obowiązującymi przepisami.Nadzór i zarządzanie działem finansowo-księgowym.Kontrola prawidłowości operacji finansowo-ksiegowych i obrotu pieniężnego. Przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań...