Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Radzyń Podlaski

1-2 z 2 ofert pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY

SIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIMSIMENA SPÓŁDZIELNIA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ W RADZYNIU PODLASKIM
Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków: planowanie, koordynowanie i nadzorowanie prowadzenia rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - prowadzenie rachunkowości staż pracy ogółem - lata: 6...

11.03.202411.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Świdry

Numer oferty: StPr/24/0214Obowiązki:pomoc głównej księgowej w prowadzeniu bieżących spraw finasowo-księgowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:znajomość pakietu MS OfficeWykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:wykształćenie średnie (kierunek bez znaczenia) ,m...

13.04.202413.04.2024