Filtruj

Praca Glowny Ksiegowy - Żychlin

1-3 z 3 ofert pracy

GŁÓWNY KSIĘGOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żychlin

Numer oferty: StPr/24/0709Obowiązki:nadzór oraz rozliczanie z US, ZUS; kierowanie zespołem; rozliczanie środków dotacji unijnych; obsługa programów finansowo-księgowychWymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanyUmiejętnośc...

07.08.202407.08.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

UNION CHOCOLATE SP. Z O.O.UNION CHOCOLATE SP. Z O.O.
Żychlin

Zakres obowiązków: nadzór oraz rozliczanie z US, ZUS; kierowanie zespołem; rozliczanie środków dotacji unijnych; obsługa programów finansowo-księgowych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) umie...

Umowa o pracęumowa o pracę

Chcesz coś zmienić zapraszam do zespołu księgowego :)

AGNIESZKA SZCZOTKAAGNIESZKA SZCZOTKA
Janki

Opis Biuro rachunkowe, zatrudni Księgową/Księgowego. Obsługujemy jednoosobowe działalności gospodarcze ( księga przychodów i rozchodów, ryczałt), pełna księgowość. Oferujemy pracę w zgranym i doświadczonym zespole Księgowych i Kadrowych (zespół obecnie liczy 8 osób). Inwestujemy w ciągły rozwój kwa...

od 5000 zł