Filtruj

Praca Glowny Mechanik - Głogów

1-2 z 2 ofert pracy

GŁÓWNY SPAWALNIK W OBSZARZE PRODUKCJI DŹWIGÓW

E-TOWERS FAMABA S. A.E-TOWERS FAMABA S. A.
Głogów

Zakres obowiązków: Wdrażanie nowych technologii spawania. Koordynacja prac spawalniczych. Nadzór nad przestrzeganiem prawidłowości stosowania technologii spawania. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wymagane wykształcenie wyższe min. tytuł inżyniera kierunek mechanika i budowa mas...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych w Volvo - Głogów

VOLVO MASZYNY BUDOWLANE POLSKAVOLVO MASZYNY BUDOWLANE POLSKA
Głogów

Volvo Maszyny Budowlane Polska poszukuje pracowników na stanowisko Mechanik Maszyn Budowlanych Poszukujemy osób z okolic miejscowości Kościan, Komorniki, Leszno, Głogów. W zależności od lokalizacji, praca będzie się odbywałana terenie województwa wielkopolskiego lub w okolicach Głogowa (woj. dol...

28.08.202328.08.2023