Filtruj

Praca Glowny Technolog - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

B2B Sales Engineer

DEBESTO.COMDEBESTO.COM
Głogów

B2B Sales Engineer Lokalizacja: Oleśnica Tryb pracy: hybrydowy w formacie 32 (3 dni z biura 2 dni home office) Liczba anglojęzycznych Klientów, którzy potrzebują pomocy w zakupie okien z Polski, znacznie przekracza obecną wielkość naszego zespołu sprzedażowego. W związku z tym poszukujemy osób zdete...

23.04.202423.04.2024
od 8000 zł

GŁÓWNY TECHNOLOG

MARINO SP. Z O.O.MARINO SP. Z O.O.
Wschowa

Zakres obowiązków: kierowanie, organizowanie, nadzór i kontrola całokształtu spraw dotyczących wdrażania do produkcji nowych wyrobów i technologii Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średni...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Głównego Technologa

Wschowa

Marino Sp. z o.o. producent napojów i wód we Wschowie zatrudni na stanowisko główny technolog. Kontakt tel. 65 5402192, 66*******13...

03.01.202403.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0393 s