Filtruj

Praca Gmina - Strzelce Opolskie

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA W NADZORZE WODNYM W STRZELCACH OPOLSKICH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Strzelce Opolskie

Numer oferty: StPr/24/0344Obowiązki:Współpraca z jednostkami samorządowymi oraz gminnymi zespołami reagowania kryzysowego, udział w akcjach przeciwpowodziowych, szacowaniu szkód powodziowych, sporządzaniu wykazów i materiałów przetargowych do ich usuwania. Przygotowywanie opisów zamówień (m.in. kosz...

24.05.202424.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE ZARZAD ZLEWNI W OPOLUPAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE ZARZAD ZLEWNI W OPOLU

Zakres obowiązków: Współpraca z jednostkami samorządowymi oraz gminnymi zespołami reagowania kryzysowego, udział w akcjach przeciwpowodziowych, szacowaniu szkód powodziowych, sporządzaniu wykazów i materiałów przetargowych do ich usuwania. Przygotowywanie opisów zamówień (m.in. kosztorysów, uproszcz...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla mechanika samochodowego aut ciężarowych

NATALIANATALIA
Sukowice

Halamoda Sp. z o .o. w Steblowie gmina Cisek zatrudni samodzielnego mechanika samochodowego aut ciężarowych (MAN) i osobowych. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, Wymagania: - prawo jazdy kat. B, posiadanie kat. C+E będzie dodatkowym atutem, -doświadczenie na stanow...

15.05.202415.05.2024
od 6500 zł