Filtruj

Praca Golden Sp Z O - Wałbrzych

1-2 z 2 ofert pracy

PRACE PORZĄDKOWE - WAŁBRZYCH ul. Dunikowskiego - PRACA DODATKOWA

nowa oferta
GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Wałbrzych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymanie porządku w sklepie WYMAGANIA: Pełnoletność Orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny ! Dobra organizacja pracy OFERUJEMY: Stawkę godzinową 28,80 zł/h brutto=netto dla studentów 28,10 zł/h brutto dla pracowników na pełnym ZUS-ie umo...

01.07.202401.07.2024

Kasjer/Sprzedawca - WAŁBRZYCH UL. BRONIEWSKIEGO

Wałbrzych

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko Kasjer/Sprzedawca w Wałbrzychu.Ul. BroniewskiegoObowiązki Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej i terminala Wykładanie towaru Kontrola terminów produktów spożywczych Zapewn...

27.06.202427.06.2024
od 27 zł