Filtruj

Praca Gorna - Chrzanów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca klienta - praca wakacyjna (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Katowice, Oświęcim, Bielsko-Biała, Myślenice, Nowy Targ, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Tarnowskie Góry, Limanowa, Sosnowiec, Jaworzno, Andrychów, Skawina, Wadowice, Czechowice-Dziedzice, Sucha Beskidzka, Kęty, Tychy, Będzin, Chrzanów, Mysłowice, Mikołów, Knur

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych...

14.06.202414.06.2024

Trener Biznesu

nowa oferta
MASPEXMASPEX
Zator

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami! Twój zakres obowiązków U...

17.06.202417.06.2024

Key Account Manager

JOBNONSTOPJOBNONSTOP
Tychy

Key Account ManagerBranża: drobne AGD / akcesoria cleaningowe / akcesoria GSM i komputeroweTychy lub 100% zdalnieStawka: 8 000 - 10 000 PLN + premieB2B lub UoPRozwijaj swoją karierę w renomowanej polskiej firmie, która odnosi wielkie sukcesy na rynku od przeszło 20 lat! Przyłączając się do zespołu, ...