Filtruj

Praca Gorna - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

PILARZ

Sulejówek

Zakres obowiązków: obsługiwanie pilarek łańcuchowych z napędem spalinowym i elektrycznym, obsługiwanie pilarek taśmowych, polegające na mocowaniu pił na kołach taśmowych pilarek, regulacji położenia górnych i dolnych prowadników pił, przygotowanie miejsca pracy, obsługiwanie obrabiarek stolarskich; ...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier_obsługa klienta hurtowego

REKRUTACJAREKRUTACJA
Otwock

INTER TWF Danuta Tipolt to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w Polsce, zajmująca się sprzedażą artykułów wykończenia wnętrz, m.in. dywanów, chodników, mat łazienkowych, wycieraczek, dekoracji i wielu innych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier - obsługa klie...

20.05.202420.05.2024

Pracownik obsługi klienta oraz sklepu internetowego

Otwock

INTER TWF Danuta Tipolt to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w Polsce, zajmująca się sprzedażą artykułów wykończenia wnętrz, m.in. dywanów, chodników, mat łazienkowych, wycieraczek, dekoracji i wielu innych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik obsługi klienta...

17.01.202417.01.2024