Filtruj

Praca Goscinne - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Gospodyni/gospodarz letniego ogródka z winem

nowa oferta
SKARBNICA WINSKARBNICA WIN
Gdańsk

Poszukujemy osoby, która zaopiekuje się letnim ogródkiem w naszym sklepie z winami na Małym Kacku (Gdynia). Szukamy osoby otwartej i gościnnej - nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy i wprowadzimy w świat wina. Poszukujemy osoby lubiącej rozmawiać, opowiadać i słuchać.Zależy nam na w...

19.05.202419.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOC W DZIALE SŁUŻBY PIĘTER/ POKOJOWA

SOPOT ZDRÓJ SP. Z O.O.SOPOT ZDRÓJ SP. Z O.O.
Sopot

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi gościnnych i części wspólnych hotelu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagana dobra organizacja czasu pracy. Praca w Sopocie 160h/mc w oparciu o umowę zlecenie....

16.05.202416.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sopot

Numer oferty: StPr/24/0720Obowiązki:Sprzątanie pokoi gościnnych i części wspólnych hotelu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Wymagana dobra organizacja czasu pracy. Praca w Sopocie 160h/mc w oparciu o umowę zlecenie. Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 10, 81-71...