Filtruj

Praca Gospodarka Magazynowa - Tychy

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

nowa oferta
KOMAGRA SP. Z O.O.KOMAGRA SP. Z O.O.
Tychy

ZAKRES ZADAŃ: Zapewnienie bieżącego funkcjonowania zakładu pod względem logistycznym w celu osiągnięcia płynnego i efektywnego procesu produkcji, zapewnienie optymalnych przepływów materiałowych w obrębie oraz na zewnątrz zakładu. Obsługa systemów komputerowych do obrotu surowcami i produktami. Obsł...

27.05.202427.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Magazynier- pełny etat

nowa oferta
PERFEKT TRANS SP. Z O.O.PERFEKT TRANS SP. Z O.O.
Pszczyna

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: magazynier. Obowiązki: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru Załadunki Kontrola stanów magazynowych prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Wymagana książeczka sanepidow...

od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

APARATOWY PRODUKCJI

nowa oferta
BIO SSC GROUP SP. Z O.O.BIO SSC GROUP SP. Z O.O.
Jaworzno

Zakres obowiązków: - obsługa węzłów produkcyjnych - utrzymanie porządku instalacji - pobieranie próbek i analizy - czynny udział w prowadzeniu i kontroliprocesu technologicznego - gospodarka magazynowa i dzienne raporty - operacje procesowe związane z pracą instalacji produkcyjnych Wymagania: wyksz...