Filtruj

Praca Gospodarstwo Rolne - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

doradca agrotechniczny (nawozy) - cała Polska

IWONAIWONA
Olsztyn

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy-terenowy doradca technologiczny w następujących regionach: warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podkarpackie ZAKRES...

02.01.202402.01.2024
od 5100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca, kierowca mobilna sprzedaż.

SPECDROBSPECDROB
Olsztyn

Firma „SPEC_DROB będąca na rynku od ponad 20 lat zajmująca sięsprzedażą produktów żywieniowych dla hodowli zwierząt gospodarskich i domowych. Poszukuje kompetentnych i zmotywowanych osób na stanowisko: Sprzedawca, Kierowca mobilna sprzedaż w terenie Miejsce pracy: Olsztyn Szukamy osoby do sprze...

27.05.202327.05.2023
od 4900 zł

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH/MECHANIK

GOSPODARSTWO ROLNE ADRIAN WAGNERGOSPODARSTWO ROLNE ADRIAN WAGNER
Mokiny

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn rolniczych, prace przy produkcji rolniczej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E Godziny pracy: praca w dwóch zmianach w godzinach 7.00-22.00 Dodatkowe informacje: możliwość zakwaterowania Umowa na okres pró...

07.05.202407.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0218 s