Filtruj

Praca Gospodarstwo Rolne - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Skupu Żywca

nowa oferta
INALCA POLAND SP. Z O.O.INALCA POLAND SP. Z O.O.
Siedlce

Przedstawiciel Handlowy ds. Skupu Żywca Miejsce pracy: Siedlce Twój zakres obowiązków bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku Nasze wymagania prawo jazdy kat. B doświadczenie w handlu...

30.05.202430.05.2024

PRACOWNIK PLANTACJI TRUSKAWEK

GOSPODARSTWO ROLNE TRĘBICKI WIESŁAWGOSPODARSTWO ROLNE TRĘBICKI WIESŁAW
Trębice Górne

Zakres obowiązków: Praca na plantacji truskawek-pielenie oraz zbiór owoców. Praca w ramach umowy o pomocy przy zbiorach. Godziny pracy do ustalenia indywidualnie (od godz. 7.00, 10 godz. dziennie z godzinną przerwą). Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęć do pracy, pracodawca...

20.05.202420.05.2024