Filtruj

Praca Grabary

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik usług komunalnych/grabarz w Zakładzie Komunalnym w Żorach

NOWE MIASTONOWE MIASTO
Żory

Spółka Nowe Miasto poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik usług komunalnych/grabarz w Komunalnym Zakładzie Pogrzebowym w Żorach. Zakres obowiązków: przygotowanie pogrzebów praca fizyczna na cmentarzu przewóz zmarłych osób opieka nad grobowcami Wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. ...

24.04.202424.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MONTER / POMOCNIK MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAN-TECH WOJCIECH GRABARZPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE SAN-TECH WOJCIECH GRABARZ
Mogilno Duże

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych: wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe chęć do pracy, czasowość, dyspozycyjność...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0131 s