Filtruj

Praca Grafik Adobe - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

ADRIANADRIAN
Białystok

Nadajesz.pl świadczy kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w zakresie przesyłek miejskich oraz dowozów gastronomii. Poszukujemy kontaktowej osoby, która chciałaby rozwinąć się u nas w zakresie marketingu i sprzedaży na okres 9 miesięcy, po tym czasie jeśli kandydat się sprawdzi przedł...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Grafik 3D_Grafik 3D

SPECIFIC SP. Z O.O.SPECIFIC SP. Z O.O.
Białystok

Producent nowoczesnych łóżek tapicerowanych Specific Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Grafik 3D Twój zakres obowiązków: Ø przygotowanie renderów, pakietów graficznych 3D zgodnie z założeniami i standardami jakościowymi, Ø przechowywanie wykonanych pakietów graficznych, renderów w wy...

08.05.202408.05.2024

Grafik komputerowy - UX designer

SMART FAKTORSMART FAKTOR
Białystok

Zakres obowiązków: - projektowanie UX, makiet aplikacji mobilnych i aplikacji webowych, - projektowanie broszur, przygotowanie prezentacji produktowych, - optymalizacja plików do wydruku, formatów do social media Wymagania: - Obsługa programu Adobe XD lub Figma (wymagany dobry warsztat w jednym...

22.03.202422.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0418 s