Filtruj

Praca Grafik Komputerowy - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1534Obowiązki:Prowadzenie profilu firmy w social mediach, analiza rynku oraz konkurencji, wprowadzenie nowych trendów marketingowych, pozyskiwanie klientów, bezpośredni kontakt z klientem. Branża wyroby z aluminium i stopów aluminiumWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i ...

25.06.202425.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kucharz / pomoc kuchenna

RESTAURACJARESTAURACJA
Zamość

Stała praca na kuchni w pizzerii Oferujemy: przyuczenie do pracy przy produkcji pizzy, praca dwuzmianowa po 8h dziennie, stałe wynagrodzenie + premie za zaangażowanie, wypłaty miesięczne, tygodniowe lub w razie potrzeby dniówki, zniżki pracownicze, stabilne zatrudnienie przez cały rok (nie ty...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

ALUSTAL SYSTEM SP. Z O.O.ALUSTAL SYSTEM SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie profilu firmy w social mediach, analiza rynku oraz konkurencji, wprowadzenie nowych trendów marketingowych, pozyskiwanie klientów, bezpośredni kontakt z klientem. Branża wyroby z aluminium i stopów aluminium Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Pr...