Filtruj

Praca Grafik Komputerowy - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik sklepu PEPCO Bogatynia, Daszyńskiego 41B

PEPCO POLAND SP. Z O.O.PEPCO POLAND SP. Z O.O.
Bogatynia

Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od ponad 20 lat. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu. Bogatynia,Daszyńskiego 41B Polubisz swoją pracę, ponieważ gwarantujemy Ci...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Obsługa czatu/Umowa/Tygodniówki

GOSIA92GOSIA92
Zgorzelec

Poszukuje osób do współpracy , która polega na kontakcie z klientami, z wykorzystaniem gotowych skryptów. Zajęcie dla każdego, kto chce zmiany, ma otwartą głowę na nowe doświadczenia, potrafi się zaangażować. Nie wymagam doświadczenia, wszystkiego uczę od podstaw, daję dostęp do zakładek jak prowadz...

11.08.202411.08.2024
od 4500 zł

PIELĘGNIARKA KOORDYNUJĄCA

nowa oferta
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W NOWOGRODŹCUSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W NOWOGRODŹCU
Nowogrodziec

Zakres obowiązków: Tworzenie grafików, nadzór nad pracą pracowników, sprawdzanie bieżących wymagań i procedur, ustalanie przyjęć pacjentów, bieżąca kontrola zużycia materiałów i leków, wspieranie administracji w procesie rozliczeń, kontrola dokumentów ubezpieczeniowych, nadzór nad zapotrzebowaniem n...

06.09.202406.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0455 s