Filtruj

Praca Grafik - Drezdenko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Ochrony Fizycznej - Drezdenko

nowa oferta
SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Drezdenko

Opis stanowiska: ochrona powierzonego mienia i osób, obchody obiektu reakcja na powstałe zdarzenia prowadzenie dokumentacji obiektowej. Wymagania: niekaralność, wysoki poziom kultury osobistej, chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji, osoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowan...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik sali w restauracji 100 Jezior w Sierakowie.

JOANNAJOANNA
Sieraków

restauracja 100 Jezior poszukuje osoby na stanowisko kierownika sali. Praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę. Wymagania: książeczka sanepidowska doświadczenie mile widziane dyspozycyjność: praca w weekendy oraz w tygodniu umiejętność pracy w zespole i zarządzania ludźmi komunikatywność...

07.06.202407.06.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Ochrony Fizycznej - Międzychód

Międzychód

Firma Solid Security zatrudni pracownika ochrony w Międzychodzie na sklepie Biedronka Sprawdź, jak blisko może być teraz Twoja nowa praca. Opis stanowiska: ochrona powierzonego mienia i osób, obchody obiektu reakcja na powstałe zdarzenia prowadzenie dokumentacji obiektowej. Wymagania: niekara...

06.06.202406.06.2024