Filtruj

Praca Grafik - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ds. wsparcia recepcji

Gliwice

Zadania: Powitanie i obsługa klientów oraz gości Odbieranie i przekazywanie telefonów oraz prowadzenie korespondencji Obsługa poczty, kurierów i innych przesyłek Współpraca z innymi pracownikami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura Wymagania: Znajomość języka angielskiego – warune...

14.05.202414.05.2024

Praca na ogródku letnim Pniowiec

nowa oferta
MARCINMARCIN
Zwonowice

Zatrudnię osobę do pracy na ogródku letnim Pniowiec ul. Łabędzia 41a. Stawka 30zł/h brutto + premie od utargu. Godziny pracy 10/12-22/23+- (zależnie od klientów) Docelowo 3-4 dni robocze w tygodniu. Grafik do uzgodnienia wspólnie z innymi współpracownikami. Zakres pracy obsługa kasy fiskalnej, ...

18.05.202418.05.2024
od 30 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca / Doradczyni Klienta eSmokingWorld Zabrze i okolice - skoczek

CHIC SP. Z O.O.CHIC SP. Z O.O.
Zabrze

eSmokingWorld to największa nowoczesna sieć sprzedaży e-papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Europie, której od 2015 roku zaufało już kilkaset tysięcy klientów. Praca w oparciu o Umowę Zlecenie jako wsparcie Zespołu w naszych punktach w: Zabrze, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, By...

15.05.202415.05.2024