Filtruj

Praca Grafik - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik drukarni - operator CTP

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Inowrocław

Dla naszego Klienta - Drukarni w Inowrocławiu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko - Operator CTP Zadania: obsługa naświetlarki CTP realizowanie planowych czynności konserwacyjnych wykonywanie innych zadań na polecenie Zarządu Wymagania Obowiązkowe: wykształcenie średnie poligraficzne/grafika kompu...

04.05.202404.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Senior Graphic Designer

nowa oferta
GPD AGENCY & FILM STUDIOGPD AGENCY & FILM STUDIO
Złotniki Kujawskie

W GPD Agency zajmujemy się markami kompleksowo. Planujemy, projektujemy, wdrażamy. Nie boimy się innowacji i eksperymentów, wciąż się rozwijamy i znosimy granice pomiędzy reklamą online i offline. Do wszystkich tematów podchodzimy globalnie, a kampanie 360° to nasza codzienność. Od strategii i idei ...

Mistrz zmiany

BERRY SUPERFOSBERRY SUPERFOS
Kruszwica

Zadania: Organizacja pracy podległego zespołu Brygadzistów oraz Pracowników Produkcji (20 osób ma zmianie); Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym harmonogramem; Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy; Monitorowanie realizacji zadań pro...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0426 s