Filtruj

Praca Grande - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Application Manager

nowa oferta
BADRUTTS PALACE HOTELBADRUTTS PALACE HOTEL
Rzeszów

Application Manager Application Manager #windows #newchallenge #recruitment #experis #geneva #job Experis IT est l'agence de recrutement informatique leader en Europe. Opérant dans plus de 50 pays et ayant des bureaux à Zurich, Bâle, Genève et Lausanne, nous exploiterons notre vaste réseau de client...

11.05.202411.05.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI PIZZY I DAŃ FAST FOOD

nowa oferta
PIZZA GRANDE ARKADIUSZ STECPIZZA GRANDE ARKADIUSZ STEC
Sokołów Małopolski

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i pieczenie pizzy. Przygotowywanie dań z karty menu. Obsługa klienta. Dbanie o czystość stanowiska pracy. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Niezależny Partner Leasingowy

nowa oferta
MAKAREWICZ FI FINANCE POLSKA SP. K.MAKAREWICZ FI FINANCE POLSKA SP. K.
Rzeszów

Niezależny Partner Leasingowy Miejsce pracy: Rzeszów Twój zakres obowiązków W związku z intensywnym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy doświadczonych osób zdecydowanych na poprowadzenie niezależnej placówki FI Finance Polska. Współpracujemy na przejrzystych warunkach na podstawie umowy B2B. Nie po...

09.05.202409.05.2024
Stażstaż