Filtruj

Praca Grupa Neuca - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Regionalny/a Kierownik/czka Rozwoju Aptek

GRUPA NEUCAGRUPA NEUCA
Wrocław

Od kandydatów/ek oczekujemy: wykształcenia farmaceutycznego, bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności menedżerskich, a zwłaszcza umiejętności stosowania coachingowego stylu zarządzania, zdolności przywódczych, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, determinacji, samodzi...

22.04.202422.04.2024

Specjalista/ka Utrzymania Ruchu - Grupa NEUCA

DZIAŁ REKRUTACJIDZIAŁ REKRUTACJI
Wrocław

Twój zakres obowiązków: nadzorowanie pracy urządzeń automatyki magazynowej (głównie transportery rolkowe i taśmowe, silniki, szafy elektryczne), usuwanie awarii urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki (głównie drobne naprawy polegające na wymianie łożysk, rolek, elementów sterowania w szafach ele...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/ka Utrzymania Ruchu

Wrocław

Nasze wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe, podstawowa wiedza z zakresu automatyki i mechaniki, dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalająca na swobodną komunikację, bardzo dobra organizacja pracy,...