Filtruj

Praca Grupa Rawlplug

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Doradca techniczny dla przemysłu i rynku konstrukcyjnego

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.
Trójmiasto

Doradca techniczny dla przemysłu i rynku konstrukcyjnego Miejsce pracy: Trójmiasto Oferujemy: Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długofalową współpracę – umowa o pracę lub B2B; Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się Grupie będącej światowym liderem branży; Możliwość kontaktu z na...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Transportu Wewnętrznego

RAWLPLUGRAWLPLUG
Wrocław

Opis stanowiska: transport surowców na wydział produkcyjny; wypełnianie dokumentacji stanowiskowej; zapewnianie dostępności półfabrykatów; udział w procesie raportowania produkcji; przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych. Wymagania: wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe na podob...

28.03.202428.03.2024

Ślusarz Narzędziowy

Wrocław

Opis stanowiska: prowadzenie przeglądów i konserwacji form wtryskowych; prowadzenie diagnostyki przyczyn usterek w formach wtryskowych oraz ich naprawa; montaż i przygotowanie do pracy nowych form wtryskowych; kompletne dokumentowanie prowadzonych czynności; obsługa manualnych narzędzi ślusarsk...

13.03.202413.03.2024