Filtruj

Praca Grupa - Gliwice

Praca Fizjoterapeuta - rehabilitacja niemowląt. Terapeuta SI

nowa oferta
GABINETY MARGAGABINETY MARGA
Gliwice

Dwa stanowiska:Fizjoterapeuta do pracy z dziećmi - rehabilitacja niemowląt. Terapeuta SIPraca w godzinach popołudniowych. Zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Zapraszamy do naszego zespołu specjalistów, zapewniamy pracę w miłej atmosferze :)Prosimy o kontakt mailo...

14.05.202414.05.2024

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

nowa oferta
TARNOGÓRSKI OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ, PROFILAKTYKI I POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJTARNOGÓRSKI OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ, PROFILAKTYKI I POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków: sprawowanie bezpośredniej opieki nad dziećmi, organizowanie zajęć kulinarnych, edukacyjnych, sportowych, plastycznych, prowadzenie dokumentacji świetlicy Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 elastyczność, umiejętność pracy ...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Płatne Praktyki w Zespole Tax Compliance (VAT, CIT)

nowa oferta
BDO SP. Z O.O. SP. K.BDO SP. Z O.O. SP. K.
Katowice

BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. Działamy w 166 krajach i zatrudniamy ponad 115 000 Ekspertów i Specjalistów, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom wyjątkową obsługę. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm o tym profilu. Wśród n...