Filtruj

Praca Grupa - Przasnysz

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik warsztatowy (Dział Utrzymania Ruchu)

nowa oferta
KROSS S. A.KROSS S. A.
Przasnysz

Zapraszamy do świata Kross. Miejsca, które pomaga przekraczać granice – czymkolwiek one dla Ciebie są. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem rynku rowerowego w Polsce i dynamicznie rozwijamy się na rynkach zagranicznych. W swoim portfolio mamy rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe przeznaczone ...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta

nowa oferta
ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Ciechanów

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz sp...

Operator linii produkcyjnej - transport do pracy!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ciechanów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłudze maszyn CO OFERUJEMY?...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0401 s