Filtruj

Praca Grzegorz - Człuchów

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

GRZEGORZ IWAŃSKI RETAIL CONSULTINGGRZEGORZ IWAŃSKI RETAIL CONSULTING
Człuchów

Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw. Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy. Współpraca z zespołem. Pełna dyspozycyjność....

19.03.202419.03.2024

KUCHARZ

Człuchów

Zakres obowiązków: Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat. Dbanie o odpowiednią estetykę potraw. Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy. Współpraca z zespołem. Pełna dyspozycyjność. Wymagania: wykształcenie - inne za...

Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię mechanika do przyczep i naczep

GRZEGORZGRZEGORZ
Debrzno

Poszukuję osoby na stanowisko mechanika przyczep oraz naczep. Są to głównie przyczepy i naczepy ciężarowe....

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0152 s