Filtruj

Praca Grzegorz - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT NOTARIUSZA / APLIKANT NOTARIALNY

nowa oferta
KANCELARIA NOTARIALNA GRZEGORZ GĘBALAKANCELARIA NOTARIALNA GRZEGORZ GĘBALA
Opole

Zakres obowiązków: - kontakt z klientami - osobisty, mailowy, telefoniczny - umawianie terminów czynności, udzielanie podstawowych informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do dokonania czynności notarialnych, - rejestrowanie czynności notarialnych w systemie komputerowym (program Rejnet Office)...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Aplikant notarialny - aplikacja etatowa w Opolu

GRZEGORZGRZEGORZ
Opole

Kancelaria Notarialna w Opolu zatrudni: aplikanta I roku w ramach aplikacji etatowej, bądź osobę przystępującą w 2024 roku do egzaminu na aplikację notarialną . Praca stacjonarna - od maja 2024 roku . Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in.: kontakt z klientami - osobisty, mailowy, te...

22.04.202422.04.2024

Malarz - Szpachlarz, 17 € /h netto

Opole

Firma Aganim Sp z o.o. zatrudni Malarza - Szpachlarza na pełen etat. Zadania/ zakres obowiązków: - szpachlowanie, malowanie ścian i fasad Oczekiwania wobec kandydata: - konieczne doświadczenie zawodowe - dobra znajomość języka niemieckiego - sumienność i dokładność - zaangażowanie w wykonywan...

18.04.202418.04.2024
od 20000 zł