Filtruj

Praca Gum - Gdańsk

1-2 z 2 ofert pracy

Mechanik Niemcy - utrzymanie ruchu

ADAMADAM
Gdańsk

Poszukujemy doświadczonego pracownika ds. napraw i konserwacji przemysłowych w północnych Niemczech 1. Doświadczenie z dużymi sprężarkami i chłodnicami przemysłowymi 2. Doświadczenie z przenośnikami kubełkowymi/gumowymi 3. Doświadczenie z filtrami itp. 4. Mechaniczny i elektryczny talent do k...

30.04.202430.04.2024
od 16500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWA DO BIURA RACHUNKOWEGO

BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PRAWNYCH KAMILLA KOSMOWSKA\NPPHU FOL-GUM KAMILLA KOSMOWSKABIURO USŁUG KSIĘGOWO-PRAWNYCH KAMILLA KOSMOWSKA\NPPHU FOL-GUM KAMILLA KOSMOWSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Księgowanie faktur, wyciągów i innych dokumentów w programie Rewizor, Buchalter. Przygotowywanie plików jpg oraz danych do sporządzenia sprawozdania finansowego. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 7-17. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wyksz...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0314 s