Filtruj

Praca Gwarancja Ubezpieczen - Sulęcin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ochrony obiekt handlowy - Sulęcin

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Sulęcin

Obowiązki: Monitoring obiektu Ochrona osób i mienia Obserwacja hali sprzedaży Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Chęć do pracy Dyspozycyjność Umiejętność szybkiego uczenia się Niekaralność Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Wynagrodzenie ok. 4500 brutto ...

16.05.202416.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Sulęcin

Opis oferty pracyDla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy KlientaDołącz do nas i zostań ExpertemZakres obowiązków- dobór produktów do potrzeb klientów- zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych- prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi stand...

11.03.202411.03.2024

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - Słońsk

Słońsk

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Umiejętność szy...

21.05.202421.05.2024