Filtruj

Praca Gwarancja Ubezpieczen - Szczecinek

1-3 z 3 ofert pracy

*Produkcja serów w Holandii od 14,33€/h GWARANCJA GODZIN

EURO PERSONNELEURO PERSONNEL
Szczecinek

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S. C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:PRODUKCJA SERÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGOOpis stanowiska:- praca na myjce- pakowanie serówWymagania:- motywacja do pracy- zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy- prawo jaz...

11.06.202411.06.2024

Pracownik ochrony – obiekty handlowe - Barwice

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Barwice

Zakres obowiązków: Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV Zabezpieczanie zebranych materiałów Wymagania: Chęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji ...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Serwisant modułów elektrycznych i testerów

RIMASTER POLAND SP. Z O.O.RIMASTER POLAND SP. Z O.O.
Borne Sulinowo

Firma Rimaster Poland Sp. z o.o. to wiodący dostawca wiązek kablowych, szaf elektrycznych, elektroniki oraz pojazdów specjalnych dla przemysłu. Dzięki temu, że ciągle się rozwijamy, a nasza produkcja odnotowuje stałe wzrosty poszukujemy osób, które chętnie dołączą do naszej załogi. stanowisko: SE...

29.09.202329.09.2023