Filtruj

Praca Hafciarka

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

HAFCIARKA MASZYNOWA

Kamienna Góra

Zakres obowiązków: Wykonywanie działań przygotowawczych oraz czynności na maszynach hafciarskich, przygotowywanie do dalszych czynnosci procesu produkcyjnego, kontrolę jakości. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Zdolnosci maunalne, podstawowa znajomość obsługi maszyn do szycia/hafciars...

02.05.202402.05.2024

Realizacja zamówień w sklepie internetowym MyGift.pl

PAULINAPAULINA
Warszawa

W MyGift.pl przyjazna atmosfera, innowacyjność oraz rozwój wewnętrzny całego zespołu są naszymi priorytetami! Tworzymy wyjątkową kolekcję prezentów, które przynoszą radość naszym klientom i ich bliskim. Dołącz do zespołu, na który zawsze możesz liczyć, rozwijaj się i osiągaj z nami kolejne sukcesy...

10.04.202410.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię osobę do obsługi hafciarki komputerowej.

PAWEŁPAWEŁ
Tomaszów Mazowiecki

Zatrudnię osobę do obsługi hafciarki komputerowej. Doświadczenie w obsłudze tego typu maszyn mile widziane. praca stała od 6 do 14 satysfakcjonujące wynagrodzenie możliwość przeszkolenia umowa o pracę...

09.04.202409.04.2024