Filtruj

Praca Hana - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Konsultant SAP ABAP

CREATIVE IDEASCREATIVE IDEAS
Poznań

Opis stanowiska: Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu. Rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów. Udział w projektach.Wymagania: Wykształcenie wyższe informatyka lub kierunki pokrewne. Min. 2-3-let...

21.05.202421.05.2024

Sourec 2 Pay Helpdesk Specialist

HAYS POLANDHAYS POLAND
Poznań

Sourec 2 Pay Helpdesk SpecialistPoznanNR REF.: 1185984We are looking for a Source 2 Pay Helpdesk Specialist who will join leading global supplier of catalysts, engineered materials and fine chemicals located in Poznań.Responsibilities•Act as the Subject-Matter Expert (SME) of the S2P Helpdesk•Analyz...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SAP ABAP Developer

Poznań

SAP ABAP DeveloperPoznanNR REF.: 1185986SAP ABAP ProgramistaTwoja nowa firmaJedna z największych firm produkcyjnych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty Programisty SAP ABAP (programista, consultant, znajomość procesów biznesowych)Obowiązki Bieżące rozwiązywanie codziennych problemów ...