Filtruj

Praca Handel Zagraniczny - Końskie

1-3 z 3 ofert pracy

Lider zespołu działu sprzedaży

PAULINA RAFALSKAPAULINA RAFALSKA
Końskie

Gwarant-Eko GEKO Filtration jest czołowym producentem worków filtracyjnych do odpylania przemysłowego. Do naszego działu handlowego poszukujemy: Lider zespołu działu sprzedaży Twój zakres obowiązków: Koordynowanie pracy członków zespołu – rozdzielanie zadań (w tym zamówień), kontrolowanie postępó...

19.04.202419.04.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży eksport i kraj – j. niemiecki

PAULINAPAULINA
Końskie

Gwarant-Eko GEKO Fitration jest czołowym producentem worków filtracyjnych do odpylania przemysłowego. Do naszego działu handlowego poszukujemy: specjalisty ds. sprzedaży eksport i kraj Twój zakres obowiązków: Aktywny kontakt (telefoniczny i drogą e-mailową) z klientami i potencjalnymi klientami (...

04.04.202404.04.2024
od 7000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU ZAGRANICZNEGO

Końskie

Zakres obowiązków: obsługa kontrahentów firmy w językach obcych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - obsługa programów komputerowych wymagany kilkuletni staż pracy w obsłudze kontrahentów i handlu, biegła znajomość posługiwania się językami obcymi: niemieckim i francus...

11.03.202411.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s