Filtruj

Praca Handel - Braniewo

16-17 z 17 ofert pracy

Wsparcie pracy sklepu ul. Mickiewicza 3

BIEDRONKABIEDRONKA
Frombork

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Wsparcie pracy sklepu w jednym z naszych 3500 sklepów. Zdobądź doświadczenie u lidera branży retail i pracuj blisko domu! Za co będziesz odpowiadać? Bieżąca obsługa...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca sezonowa nad morzem, na plaży. Atrakcyjne zarobki. ZAPRASZAMY!

JACEKJACEK
Krynica Morska

Obowiązki: Przyjmiemy młode ambitne osoby od lat 16 do sprzedaży artykułów spożywczych takich jak; gotowana kukurydza, mrożona kawa, orzeszki w karmelu, popcorn, nachos itp., na plażach na całej mierzei wiślanej. Handel prowadzimy od lipca do końca sierpnia. Istnieje możliwość przyjazdu do nas na ...

20.05.202420.05.2024
od 6000 zł