Filtruj

Praca Psycholog - Braniewo

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BRANIEWIESZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA NR 6 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BRANIEWIE
Braniewo

Zakres obowiązków: Zgodnie z art. 6 Ustawy z 26 stycznia 1982 r. Karta nauczyciela Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRANIEWIEPORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W BRANIEWIE
Braniewo

Zakres obowiązków: - przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci i młodzieży; - prowadzenie terapii, porad i konsultacji dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców; - podejmowanie działań z zakresu profilaktyki problemów dzieci i młodzieży; - wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych ...

20.03.202420.03.2024

Nauczyciel psycholog

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃCU DRUGIMSZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃCU DRUGIM
Różaniec

prowadzenie zajęć z dziećmi...

22.08.202322.08.2023