Filtruj

Praca Handlowca - Ostrowiec Świętokrzyski

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC/ MECHANIK

nowa oferta
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELEKTROMECHANIKA KOŁBUC ANTONIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ELEKTROMECHANIKA KOŁBUC ANTONI
Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, doradztwo techniczne, naprawy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Znajomość zawodu....

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz-Przedstawiciel Play, wysokie prowizje

PLAYADAPLAYADA

Firma z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku usług telekomunikacyjnych poszukuje specjalistów ds. sprzedaży usług telekomunikacyjnych w województwie świętokrzyskim. Szukamy handlowców w systemie D2D, którzy na wyznaczonych obszarach będą zajmować się sprzedażą naszych usług. Praca może mieć chara...

23.04.202423.04.2024

Poszukiwany pracownik na stanowisko: Handlowiec.

PAULINAPROKOPPAULINAPROKOP
Starachowice

Prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży stomatologicznej poszukuje pracownika na stanowisko: handlowiec. Poszukujemy osoby komunikatywnej, otwartej na kontakt, z czynnym prawem jazdy kat. B z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Najważniejsze zadan...

27.03.202427.03.2024