Filtruj

Praca Handlowiec Przedstawiciel Handlowy - Zatorze

1-2 z 2 ofert pracy

HANDLOWIEC / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

EDU-CENTRE DOLINA KARPIA SP. Z O.O.EDU-CENTRE DOLINA KARPIA SP. Z O.O.
Zator

Zakres obowiązków: przedstawianie ofert szkoły językowej do klienta; przygotowywanie ofert, sprawdzanie ofert konkurencyjnych, sprzedaż pakietów języka angielskiego, aktualizacja istniejącej bazy danych klientów i tworzenie nowej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie m...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Terenowy Przedstawiciel Handlowy, Columbus Elite

COLUMBUS ELITECOLUMBUS ELITE
Grajewo

Cenisz elastyczność w pracy? Lubisz wyzwania? Nie potrafisz usiedzieć w biurze? Chciałbyś zacząć karierę w dynamicznie rozwijającej się branży OZE? Jeśli tak - praca Przedstawiciela Handlowego w Columbus Elite jest właśnie dla Ciebie! Myślisz, że brakuje Ci doświadczenia? Nie martw się! Wszystkieg...

09.04.202409.04.2024
od 6000 zł