Filtruj

Praca Handlowiec Przedstawiciel - Siedlce

HANDLOWIEC/PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W FIRMIE TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNEJ

nowa oferta
MPM GROUP MACIEJ MICHALAKMPM GROUP MACIEJ MICHALAK
Siedlce

Zakres obowiązków: Kontakt z klientem oraz przewoźnikami (w dużej mierze telefoniczny), koordynowanie zleceń przewozowych, obsługa dokumentacji transportowej. Pozyskiwanie nowych klientów. Praca w godzinach od 8.00 do 16.00 Transport krajowy i międzynarodowy. Wymagania: wykształcenie - średnie ogól...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy - branża spółdzielcza

nowa oferta
TECHEM- TECHNIKI POMIAROWE SP. Z O.O.TECHEM- TECHNIKI POMIAROWE SP. Z O.O.
Siedlce

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. jest światowym liderem oferującym zarządcom, właścicielom i użytkownikom nieruchomości usługi rejestracji, podziału i rozliczania rzeczywistego zużycia kosztów ciepła oraz wody. W związku z rozwojem naszego Działu Handlowego otwieramy nową rekrutację na stanowis...

Przedstawiciel Handlowy

DACHPOLDACHPOL
Siedlce

Firma Dachpol rozpoczęła działalność w 1998 roku. Rozwój naszej firmy został doceniony poprzez przyznanie licznych tytułów: pięciokrotne Gazel Biznesu , Diamentów Forbesa, Skrzydeł Biznesu a w 2016 roku nagrodą Polska Firma Przyszłości w kategorii PRODUKCJA. Nasz zakład produkcyjny znajduje się na...

11.06.202411.06.2024