Filtruj

Praca Handlowiec - Nad Stawem

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec ds. klientów zagranicznych

MELLE SP. Z O.O.MELLE SP. Z O.O.
Stary Staw

Melle sp. z o.o. właściciel kultowej marki motoryzacyjnej K2 Auto Jak Nowe, lider rynku chemii motoryzacyjnej w Polsce, dostawca ponad 1000 produktów motoryzacyjnych do blisko 100 krajów na całym świecie, poszukuje kandydatów z Ostrowa Wlkp. I okolic Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych K...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA ZAGRANICZNY

SCORPION S. C.SCORPION S. C.
Rozdrażew

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie jako handlowiec , znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym, mile widziany dodatkowy język Zakres obowiązków: pozyskiwanie nowych klientów, kontakt z klientami, wyjazd na targi krajowe i zagraniczne Wymagania: wyks...

20.05.202420.05.2024

specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej -handlowiec

SCORPIONSCORPION
Rozdrażew

SCORPION s.c. -jesteśmy firmą zajmującą się produkcją maszyn do zastosowania w przemyśle związanym z przerobem ziół działającą na rynku od ponad 25 lat. W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej -handlowiec zakres obowią...

od 6500 zł