Filtruj

Praca Handlowiec - Zawiercie

1-2 z 2 ofert pracy

Fajna Praca i Prosta Handlowiec do Warsztatu - Pozyskiwanie Klientów

PAWELPAWEL
Zawiercie

Serwis Samochodowy Green Power zatrudni osobę do pozyskiwania nowych klientów oraz ich obsługę Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom najwyższej, jakości, wyselekcjonowane części samochodowe oraz w dobrych cenach naprawy aut....

10.05.202410.05.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

HANDLOWIEC W BRANŻY TECHNICZNEJ

ETAK SP. Z O.O.ETAK SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: sprzedaż, przyjmowanie i realizacja zamówień, kontakty telefoniczne, mailowe i bezpośrednie, wznawianie kontaktów z klientami, praca w siedzibie firmy oraz w terenie, miejsce wykonywania pracy - woj. śląskie, godziny pracy: 8-16 Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0191 s