Filtruj

Praca Handlowy - Giżycko

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOSTRZEWA SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOSTRZEWA SP. K.
Giżycko

Zakres obowiązków: Spawanie kotłów c.o. i pomp ciepła Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok Umiejętności- uprawnienia: aktualne uprawnienia spawalnicze elektryczne, aktualna książeczka spawacza...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

nowa oferta
NETTO SP. Z O.O.NETTO SP. Z O.O.
Kętrzyn

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU 5d3d46d0-1a6f-4ddb-9db0-0cb2ce7ce91c Obowiązki Efektywnym zarządzaniem zespołem pracowników Zapewnianiem funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami Godnym reprezentowaniem firmy wobec naszych klientów i dostawców Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśm...

11.05.202411.05.2024

BARMAN/KELNER

NOWY SZTYNORT SP. Z O.O.NOWY SZTYNORT SP. Z O.O.
Sztynort

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich, przygotowywanie bufetu do pracy, ocenianie jakości i przyjmowanie ilościowe towarów handlowych, surowców, półproduktów i wyrobów kulinarnych do bufetu oraz ich przechowywanie w odpowiednich...