Filtruj

Praca Handlowy - Lubelskie Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta - umowa zlecenie

PEOPLEPROPEOPLEPRO
Opole Lubelskie

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Doradcy Klienta ️‍♀️ Dołącz do nas i zostań Expertem ✍️ Zakres obowiązków sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsług i Wymagania Spró...

23.05.202423.05.2024

Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

BZK GROUP SP. Z O.O.BZK GROUP SP. Z O.O.
Krasnystaw

Zakres zadań: · Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie, · Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym, · Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z ...

27.05.202427.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX TOMASZ GRELAPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAX TOMASZ GRELA
Nowy Krępiec

Zakres obowiązków: obsługa myjki do koszy piekarniczych Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - manualne umiejętność - KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku...

24.05.202424.05.2024