Filtruj

Praca Helpdesk - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim i j. angielskim

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Wrocław

Zadania: Obsługa zgłoszeń serwisowych Odpowiadanie na zapytania Klientów Rozwiązywanie bieżących problemów Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, oraz angielskiego - warunek konieczny Doświadczenie w dziale Helpdesk, Obsługi Klienta lub obszarze IT będzie dodatkowym atutem Dyspozycyj...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HelpDesk Agent

VIKINGCO POLAND SP. Z O.O.VIKINGCO POLAND SP. Z O.O.
Wrocław

AHOJ Tu Mobile Vikings. Aktualnie poszukujemy niezwyciężonego Agenta Help Desku, który_a będzie podbijał_a Vikingowe serca, odbijał_a zakładników z rąk konkurencji, dbał_a o jak najlepsze przeżycia podczas rejsu na naszym pokładzie. Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli: rozumiesz potrzeby użytkowników (...

07.06.202407.06.2024