Filtruj

Praca Higienistka Stomatologiczna - Grajewo

1-2 z 2 ofert pracy

HIGIENISTKA LUB ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Grajewo

Numer oferty: StPr/24/0358Obowiązki:Przygotowywanie gabinetów do pracy, współpraca ze stomatologiem, ortodontą, chirurgiem szczękowym, dokumentacja medyczna, rejestracja.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: KosmetologiaZawód:Higienistka stomatologiczna...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTYTUT ZDROWIA I URODY ESTETICON LEOŃCZYK SP. J.INSTYTUT ZDROWIA I URODY ESTETICON LEOŃCZYK SP. J.
Grajewo

Zakres obowiązków: Przygotowywanie gabinetów do pracy, współpraca ze stomatologiem, ortodontą, chirurgiem szczękowym, dokumentacja medyczna, rejestracja. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) zawód - Higienistka stomatologiczna*...