Filtruj

Praca Hipoterapia

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

INSTRUKTOR HIPOTERAPII

nowa oferta
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBZINIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBZINIE
Lubzina

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć hipoterapeutycznych. Opieka nad końmi. Za pracę w dni wolne (sobota, niedziela) przysługują dni wolne w tygodniu - wg grafiku. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Wymagane wykształcenie kierunkowe - kurs instruktora hipoterapii. Doświadczenie zawodowe ...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lubzina

Numer oferty: StPr/24/0400Obowiązki:Prowadzenie zajęć hipoterapeutycznych. Opieka nad końmi.Za pracę w dni wolne (sobota, niedziela) przysługują dni wolne w tygodniu - wg grafiku.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Wymagane wykształcenie kierunkowe - kurs ...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Fizjoterapeuta do pracy z dziećmi

DOMINIKADOMINIKA
Gołdap

Poszukujemy fizjoterapeuty do pracy z dziećmi i młodzieżą w nowoczesnym centrum rehabilitacji w Niedrzwicy (ok. Gołdapi woj. Warmińsko - mazurskie). W ośrodku prowadzimy indywidualną terapię pacjentów głównie ze schorzeniami neurologicznymi. W ofercie posiadamy specjalistyczne urządzenia do nauki ch...

09.05.202409.05.2024
od 6965 zł