Filtruj

Praca Hiszpanski - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Chief Accountant

nowa oferta
HUMAN & HUNTER PROFESSIONALHUMAN & HUNTER PROFESSIONAL
Bełchatów

Poszukujemy pracownika na stanowisko Głównego księgowego/Głównej księgowej. Nasz klient to firma międzynarodowa działająca w 60 krajach. Zajmuje się ona produkcją oraz dystrybucją części aluminiowych i PCV. Firma oferuje swoim pracownikom rozwój na skalę międzynarodową oraz atrakcyjne wynagrodzenie....

31.05.202431.05.2024

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Piotrków Trybunalski

Numer oferty: StPr/24/0963Obowiązki:Nauczanie języka hiszpańskiego w szkole podstawowej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Miejsce pracy: 1 - Maja 18a, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMJĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI HOLLAND W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Zakres obowiązków: Nauczanie języka hiszpańskiego w szkole podstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

14.05.202414.05.2024