Filtruj

Praca Hiszpanski - Białystok

Doradca Klienta Detalicznego (ze sprzedażą produktów hipotecznych)

nowa oferta
BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S. A.BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI S. A.
Białystok

Główne Zadania: aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku obsługa kasowa Klientów pozyskiwanie i obsługa Klientów detalicznych budowanie i rozwijanie relacji z Klientami sporządzanie dokumentacji Nasze Oczekiwania: wykształcenie min. średnie doświadczenie w sprzedaży produktów fina...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy (Białystok)

MAKRO CASH & CARRY POLSKA S. A.MAKRO CASH & CARRY POLSKA S. A.
Białystok

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie. Jeśli podobnie jak my ma...

03.06.202403.06.2024

Specjalista ds. handlu zagranicznego

PRONARPRONAR
Białystok

Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 80 krajów, m.in. na kontynent afry...